Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on mar 30, 2018 in Remonty i budowa |

Glazuris sklep internetowy. Jak dobrać odpowiednie płytki do łazienki?

Glazuris sklep internetowy. Jak dobrać odpowiednie płytki do łazienki?

Poszukując odpowiednich płytek do łazienki, trzeba wziąć pod uwagę wiele czynników. Oferta sklepów jest bardzo bogata i daje liczne możliwości aranżacyjne.

Glazuris sklep internetowy. Jak wybrać płytki?

Na początek warto przejrzeć oferty, udostępniane w Internecie (np. Glazuris sklep internetowy) – zapoznać się z oferowanymi wzorami oraz ich parametrami.

Płytki najlepiej dobrać do wielkości łazienki. W przypadku małego pomieszczenia możemy postawić na jasne, stonowane kolory, bez dużej ilości elementów dekoracyjnych. W ten sposób optycznie powiększymy przestrzeń.

Obecnie najpopularniejszym trendem są duże płytki, które tworzą gładką taflę ściany o niewielkiej ilości fug. Idealnie nadają się do dalszej aranżacji i ułatwiają ustawienie mebli. W przypadku większych łazienek można z kolei pozwolić sobie na bardziej ozdobne elementy takie, jak mozaiki.

W zależności od preferowanej stylistyki można postawić na inny rodzaj produktu: wnętrza rustykalne (nierówne, pofalowane brzegi, kolory matowe lub z przetarciami), minimalistyczne (duże, gładkie o pięknym połysku), klasyczne (z widocznym geometrycznym wzorem).

Możliwości jest wiele. Poszukajmy rozwiązania, które będzie nie tylko funkcjonalne, ale też efektowne.