Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on maj 15, 2019 in Remonty i budowa |

Urządzamy elegancki salon – co powinno się w nim znaleźć

Urządzamy elegancki salon – co powinno się w nim znaleźć

Co sprawia, że wchodząc do pomieszczenia czujemy się w nim wyjątkowo? Czy taki efekt dają stonowane kolory, układ mebli albo użyte materiały? Z pewnością każdy z tych elementów ma swoje znaczenie, każdy z nich, odpowiednio dobrany, składa się na harmonijną całość. Harmonia to drugie imię elegancji. Widać ją zwłaszcza w perfekcyjnie urządzonych wnętrzach takich, jak salon. Co powinno się znaleźć w tym naprawdę eleganckim? Na pewno nie może w nim zabraknąć ciekawych i funkcjonalnych mebli takich, jak stolik kawowy, stolik pod telewizor, wygodne fotele i narożnik. Ten ostatni może stać się prawdziwą perłą w naszym salonie.

Król salonu – wyjątkowy narożnik.

Bez wątpienia królem salonu jest wyjątkowy narożnik. Może zachwycać zarówno nietypowym wykończeniem, kolorem jak i rozmiarem. Im nasze metrażowe możliwości są większe, tym bardziej okazały mebel może stanąć w centralnym pomieszczeniu domu. Pod hasłem narożniki do salonu kryje się szeroka gama produktów. W sklepie internetowym meble.pl. można znaleźć naprawdę pokaźną ilość bardzo interesujących modeli – od skandynawskich klasyków po wielofunkcyjne meble wypoczynkowe. Osoby, które oprócz elegancji cenią funkcjonalność, powinny zwrócić uwagę na modele z funkcją spania i pojemnikiem na pościel – Bardot czy Loona. Wielbiciele nietypowych rozwiązań docenią funkcję barku, jaką posiada narożnik Loft 33. Narożnik Panama z funkcją relax (regulowane zagłówki i wysuwane podnóżki), to idealne wyjście dla ceniących sobie komfort użytkowania. Dodatkowym udogodnieniem, które proponuje sklep meble.pl, to możliwość doboru koloru obicia. Taka opcja to idealne wyjście dla osób, które, aranżując eleganckie wnętrze, chcą zachować harmonię barw.

Przestrzeń i dobry gust.

Urządzanie salonu to sprawa bardzo indywidualna. Od nas zależy dobór barw, mebli i dodatków. Warto pamiętać o tym, aby nie przeładować pomieszczenia gadżetami, zostawić przestrzeń tak potrzebną do wypoczynku. W eleganckich wnętrzach nie obowiązuje zasada im więcej tym lepiej. Kilka mebli, dobranych z gustem, wystarczy by stworzyć aranżację idealną.