Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on lut 21, 2018 in Nie tylko dom |

Torebki Hurtico. Jak idealnie dobrać torebkę?

Torebki Hurtico. Jak idealnie dobrać torebkę?

Wybierając torebkę, kobiety najczęściej kierują się względami estetycznymi lub jej ceną. Zapominają jednak, że jak w przypadku każdego akcesorium czy stroju, również torebkę powinno się dobrać przede wszystkim do naszej sylwetki.

torebki Hurtico

Kobiety wysokie i szczupłe powinny wybierać skrajne warianty – albo bardzo małe, albo bardzo duże torby. Olbrzymi wybór oferują torebki Hurtico. Warto znaleźć takie, które będą miały zaokrąglone brzegi – wówczas sylwetka nie zrobi się zbyt kanciasta.
Z kolei drobna i niska osoba powinna inwestować w produkty małych rozmiarów, które pozwolą zachować proporcje ciała. Analogicznie panie o większych rozmiarach powinny nosić jak największe torby, które optycznie zmniejszą ich posiadaczkę.
Dostępne Hurtico torebki na długim pasku będą idealne dla pań z większym biustem, z kolei problem z szerokimi biodrami zatuszujemy, wybierając krótki pasek, który pozwoli na noszenie torebki na wysokości biustu.

Podstawową zasadą wyboru jest zachowanie proporcji ciała. Przesada w żadną stronę nie będzie wyglądała dobrze. Warto o tym pamiętać, jeśli pragnie się zawsze wyglądać pięknie i modnie.