Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on mar 3, 2019 in Remonty i budowa |

Nowy wystój domu

Nowy wystój domu

Jeśli wygląd ścian i podłóg w domu dosadnie informuję o konieczności remontu, dla właściciela nieruchomości to czas dużych wydatków i straty wielu nerwów. Znalezienie odpowiednich fachowców od prac wykończeniowych to nie lada wyzwanie.

 

Warto zajrzeć na darmowe ogłoszenia Augustów i zapoznać się z lokalnymi ofertami małych firm i osób prywatnych. Koszt malowania ścian waha się od 10 do 20 złotych za metr kwadratowy. Dodatkowo należy doliczyć cenę farby i materiałów wykończeniowych. Problematyczny jest także kwestia dostępności terminów. Większość specjalistów ma rezerwację na najbliższe miesiące. Nie zawsze potencjalny klient może pozwolić sobie na tak długie oczekiwanie. Najczęściej remonty wykonywane są nie z powodów estetyczny, a wymuszane przez okoliczności. Zainteresowanie pracami wykończeniowymi wzrasta w okresie komunijnym i weselnym. Należy planując zmianę wystroju nieruchomości wziąć pod uwagę okresy wzmożonej popularności ekip remontowych. Wybierając termin jesienny możemy liczyć na znaczne zniżki i sprawną realizację zaplanowanych prac.

Zmiany w modzie

Aktualnym trendem jest styl skandynawski. Dominujące są biele i odcienie szarości. Popularnym są elementy szklane, zarówno w zabudowie kuchennej jak i jadalnej. Glazura została zepchnięta na drugi plan, lacobel zyskał znaczne grono zwolenników. Barokowe zasłony w oknach zastąpiły rolety rzymskie. Zamiast przepychu w architekturze wnętrz króluje minimalizm. Ważne jest, aby nie ulegać presji i samodzielnie podejmować decyzję, bazując na własnym guście, a nie okresowej modzie.