Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on kwi 30, 2018 in Remonty i budowa |

Puszysty dywan shaggy

Puszysty dywan shaggy

Chociaż w większości domów króluje dzisiaj minimalistyczny styl, wiele osób powoli rezygnuje z surowości na rzecz przyjemniejszych aranżacji. Popularny od wielu sezonów styl glamour czy styl eklektyczny nie mogą się obejść bez dywanu.

Puszysty dywan jest niezwykle komfortowy jeśli chodzi o użytkowanie. Jeśli lubimy chodzić boso, a wzdrygamy się na myśl o zimnej podłodze, dywan shaggy będzie idealny. Taki dywan możemy ułożyć w pokoju dziennym lub w sypialni. Rzadko puszysty dywan wędruję do pokoju dziecięcego. Maluchy są niezwykle aktywne, zdarza im się coś rozlać lub zabrudzić plasteliną czy farbami, dlatego w pokoju dziecięcym układamy gładkie wykładziny.
Dywan do sypialni o grubym i mięsistym włosiu będzie nie tylko ogrzewał, ale nada też przytulności pomieszczeniu.
Każdy puszysty dywan wymaga po pewnym czasie prania. Jeśli mamy w domu dużo takich dywanów, a nie tylko dywan do sypialni, możemy kupić piorący odkurzacz. Wydatek związany z zakupem odkurzacza piorącego jest spory, ale jeśli zależy nam na schludnym wyglądzie mieszkania, jest on niezbędny.

 

Kiedy mamy w domu minimalistyczny skandi, który chcielibyśmy ocieplić wizualnie i odjąć mu surowości, dywan do sypialni będzie doskonały.
Pamiętajmy, żeby każdy dywan shaggy, który znajdzie się w naszym mieszkaniu pasował do mebli oraz tekstyliów. Spójny charakter wszystkich elementów aranżacji, sprawi, że przebywanie w naszym domu będzie kojarzyło się z relaksem. Harmonia całości wnętrza pozwoli na odpoczynek i zniweluje stres. Puszysty dywan i oryginalne meble sprawią, że nasz dom będzie przyjaznym miejscem, także dla zaproszonych gości.

 

stillwellkancelarie.pl