Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on lut 22, 2018 in Remonty i budowa |

Podwaliny pod dom – porotherm ti, wienerberger terca

Podwaliny pod dom – porotherm ti, wienerberger terca

Dom bez cegły nie byłby dzisiaj domem. Trzeba powiedzieć sobie, że budulec na którym postawimy dom jest czymś bez czego jego postawienie nie miałoby większego sensu.

wienerberger terca

Wspominany wcześniej sklep wienerberger oferuje w tej kwestii wiele zasobów dla swoich klientów. Np. wienerberger terca to marki cegieł, które charakteryzują się sporą trwałością. Jeżeli ktoś nie potrzebuje tynku, a wystarczy mu jedynie cegalny dom, to w ten sposób z pewnością może przyciągnąć swoim domem wzrok. Atrakcyjność jego posiadłości na pewno się zwiększy. Wienerberger terca to cegły, które się nie starzeją i nie tracą na jakości.

porotherm ti

Warto także odnieść się do pustaków porotherm, o których również wspominałem wcześniej. Np. porotherm ti to pustak, który swoimi właściwościami przyczyni się zdecydowanie do polepszenia trwałości domu i jego budulców. Porotherm TI jest ciężko dostępny w Polsce, ale można go nabyć za granicą. Bardziej wytrwali mogą śledzić również sklepy internetowe, które dysponują bogatą gamą produktów dla budowli mieszkań. Cena zapewne będzie nieco droższa z uwagi na to, że mamy do czynienia z rzadkim produktem.