Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on paź 15, 2021 in Remonty i budowa |

Jaką płytę EGGER wybrać?

Jaką płytę EGGER wybrać?

Płyta Egger to wiodący produkt firmy, która jest transparentnym, a także nowoczesnym przedsiębiorstwem rodzinnym, którego celem jest zapewnienie bezpieczeństwa i nieustającego rozwoju firmy na międzynarodowym rynku. Egger to firma, która od wielu lat jest wierna swoim wartościom i misji. Wartości te, to jakość, szacunek oraz perspektywiczne myślenie.

Firma pracuje z drewnem tworząc funkcjonalne i piękne produkty drewniane. Dba o to, aby wciąż rozwijać się, ale tylko w sposób zrównoważony i niezależny. Egger zachwyca swoich klientów coraz to nowymi innowacyjnymi rozwiązaniami, a także kompletną ofertą, którą kieruje na spełnianie potrzeb swoich klientów.

Produktem firmy nie jest jedynie płyta Egger. To wszelkie drewniane materiały, które znajdują zastosowanie zarówno w obiektach użyteczności publicznej (jak biurowce), jak i w budynkach i pomieszczeniach mieszkalnych (jak salony, sypialnie, kuchnie i łazienki). W swojej ofercie Egger posiada produkty służące wykończeniom mebli, aranżacji wnętrz, a także drewnopochodne podłogi (podłogi korkowe, laminaty oraz wykładziny) i inne produkty budowlane.

Odpowiednia płyta Egger to niełatwy wybór. Dostępne są bowiem wysokiej jakości płyty drewnopochodne, z których każda pasować będzie do innego wnętrza, stylu i potrzeb klienta. Wybrana płyta Egger powinna współgrać z wybranymi do danego pomieszczenia dekorami, a do tego musi być przyjemna w dotyku.

Wystarczy przesunąć dłoń po płycie Egger, aby odkryć jej jedwabistą i ciepłą powierzchnię frontów do szafek czy nieco szczotkowatą strukturę dekoracyjnego elementu na ścianie. Wybór odpowiednich płyt Egger pozwoli na uzyskanie interesującej kombinacji dekoracji oraz struktury. To umożliwia stworzenie inscenizacji, która optycznie i dotykowo stanie się inspiracją dla wszystkich zmysłów.

Dostępne są zarówno płyty Egger w wersji matowej, jak i błyszczącej. Kontrast, jaki osiągnąć można umieszczając jedwabiście matowe płyty przy płytach prezentujących naturalną strukturę drewna, pozwala osiągnąć niebywały efekt dodając wnętrzu prawdziwego charakteru.