Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on kwi 30, 2017 in Nie tylko dom |

Pasjonaci Audi łączcie się. Audi A5 Klub Polska

Pasjonaci Audi łączcie się. Audi A5 Klub Polska

Wszyscy miłośnicy samochodów wiedzą, że marki produkowane w Niemczech cechuje wysoka jakość oraz estetyczna stylistyka. Jednym z czołowych producentów na tamtejszym rynku jest bez cienia wątpliwości marka Audi. Siedziba firmy założonej w 1909 roku przez Augusta Horcha znajduje się w bawarskim mieście Ingolstadt. Audi należy do koncernu Volkswagen AG.

Modele samochodów

Audi produkuje zarówno samochody osobowe (np. A1, A2, A3, A4, 100, 80 czy V8), jak i modele sportowe (np. A5, A7), coupe, cabrio i roadstery, crossovery i SUV-y, a także samochody elektryczne. W Polsce szczególną popularnością cieszy się model Audi A5.

Audi A5 Klub Polska

Klub Audi A5 to specjalistyczne forum, na którym zarejestrowani użytkownicy mogą dzielić się swoją wiedzą i doświadczenie, a także zaczerpnąć u innych pasjonatów informacji na interesujące ich tematy. Szczególnie ciekawy jest dział techniczny, gdzie można znaleźć informacje na tematy takie jak rodzaj silnika (benzyna albo diesel), podwozie, układ napędowy i skrzynia biegów, zawieszenie i hamulce, elektryka, klimatyzacjia czy felgi i opony.